Atpūtas iespējas “KB” Bed & Breakfast viesnīcas tuvumā

Kā jau visiem zināms, “KB” Bed & Breakfast viesnīca atradās Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Ja kāds apmetās šajā viesnīcā, tad, lai nebūtu visa diena jāpavada viesnīcas istabās, cilvēkiem tika piedāvātas dažādas atpūtas iespējas viesnīcas tuvumā.

Kā vienu no atpūtas vietām gribētu minēt Mežaparku, kas atrodas Ķīšezera krastā. Tas atrodas apmēram 20 minūšu braucienā ar automašīnu no viesnīcas, apmēram 30 minūšu braucienā ar sabiedrisko transportlīdzekli, toties, ja vēlies pastaigāties un iepazīties ar Rīgas burvīgajām un skaistajām ielām, tad gājiens ar kājām no viesnīcas līdz Mežaparkam ilgs apmēram stundu un 30 minūtes. Mežaparks ir ļoti iecienīta atpūtas zona Rīgā, kurā ikviens var atpūsties no ikdienas steigas un rutīnas. Pats galvenais ir tas, ka pastaiga pa Mežaparku neko nemaksā, tāpēc nebūs jādomā par to, kuru no ātrajiem kredītiem internetā labāk izvēlēties.

Mežaparku varētu uzskatīt par vienu no zaļākajām un skaistākajām Rīgas apkaimēm. Tas tika atklāts 1949. gadā.

Blakus iecienītajam Mežaparkam atrodas vēl viena ļoti populāra atpūtas vieta dažāda vecuma cilvēkiem – Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs.

Rīgas Zooloģiskais dārzs ir lielākais un arī vecākais visā Baltijā. Par Rīgas Zooloģiskā dārza dibināšanas dienu varētu uzskatīt 1912. gada 14. oktobri. Kopš 1992. gada Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir iekļauts Eiropas Zoodārzu un akvāriju asociācijā (angļu: European Association of Zoos and Aquaria; saīsinājumā: EAZA) un ir viens no simts labākajiem zoodārziem Eiropā.

Ja Tevi un Tavu ģimeni, radus vai draugus aizrauj dažādas intelektuālas spēles, tad jums ir jādodas uz kādu no kvestiem realitātēm (izlaušanās spēlēm) – x.room.lv, Escape Room, Exitoria vai Find Exit. Pats galvenais ir tas, ka visi šo spēļu piedāvājumi atrodas pat ļoti tuvu no “KB” Bed & Breakfast viesnīcas.

Šo spēļu galvenais uzdevums šajos spēļu piedāvājumos ir gandrīz vienāds – izkļūt no istabas, kurā Jūs tiksiet ieslēgti uz 60 minūtēm. Lai izkļūtu no istabas, Jums būs jāveic dažādi uzdevumi. Šīs spēles ir jāspēlē komandā, kurā ir 2 – 4 dalībnieki.

Apmēram 13 minūšu braucienā ar automašīnu un 40 minūšu gājienā ar kājām no viesnīcas atrodas Andrejsala, no kuras var iepazīt Rīgu no neparasta skatu punkta vasarā, airējot ar divvietīgu smailīti pa Daugavas ūdeņiem un Pilsētas kanālu.

Turpat netālu (Andrejostas iela 8b, Rīga) atrodas peintbols, kas ir jautra izklaide it visiem. Peintbols ir stratēģiska kaujas spēle, kurā kā galvenais ierocis tiek izmantots šaujamais, kas lādēts ar krāsu lodītēm. Katrs ierocis pirms došanas klientiem tiek rūpīgi un kārtīgi pārbaudīts, lai tas strādātu nevainojami. Pats labākais ir tas, ka peintbolu var spēlēt visu laiku – lietū, naktī, agrā pavasarī, ziemā utt.

Ja nebaidies no augstuma, tad lidojums ar deltaplānu vai ar dažādām lidmašīnām ir domāts tieši Tev. Diezgan tuvu no viesnīcas (20 minūšu braucienā ar automašīnu un 1h 30 min gājienā ar kājām) atrodas Spilves lidlauks, kas piedāvā dažādus lidojumus. Ikviens no lidojumiem piedāvā iepazīt Rīgu no cita skatu punkta.

Izbrauciens ar atpūtas kuģīti “Vecrīga” ir domāts ikvienam – gan jauniem cilvēkiem, gan arī vecāka gadagājuma cilvēkiem. Šis kuģītis ir iekārtots divos klājos. Augšējais klājs piedāvā ikvienam apmeklētājam ķert karsto vasaras sauli, izbaudīt atvēsinošu vēju un tajā pašā laikā arī malkot gardus kokteiļus. Apakšējā klājā ir pasažieru salons ar panorāmas logiem, mīkstiem dīvāniem un bāru, kafejnīcu. Iekāpšana šajā kuģītī notiek 11. novembra krastmalā, kas atrodas pavisam tuvu no “KB” Bed & Breakfast viesnīcas.

Iesakām ikvienam apmeklēt arī Vecrīgu, kas atrodas pavisam tuvu no “KB” Bed & Breakfast viesnīcas.

1 doma par “Atpūtas iespējas “KB” Bed & Breakfast viesnīcas tuvumā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *