“KB” Bed&Breakfast viesnīcas izdevīgā atrašanās vieta

Kā zināms, “KB” Bed&Breakfast viesnīca atradās Latvijas galvaspilsētas Rīgas centrā. Tas nozīmē tikai to, ka šī viesnīca atradās ļoti izdevīgā vietā, jo blakus šeit ir dažādi lielveikali, apģērbu veikali, fitnesa centri, kafejnīcas restorāni, Latvijas Dzelzceļš u.c.

10 minūšu gājienā ar kājām no “KB” Bed&Breakfast viesnīcas atradās Latvijas Dzelzceļš, kas šobrīd ir viens no vislielākajiem un vadošajiem uzņēmumiem visā Latvijā.

Pasakot uzņēmuma nosaukumu, domāju, ka viss jau ir skaidrs, ar ko Latvijas Dzelzceļš nodarbojas – tas nodarbojas ar dzelzceļa pārvadājumu organizēšanu un nodrošināšanu Latvijas teritorijā, kā arī ar Latvijas dzelzceļu apsaimniekošanu.

Latvijas Dzelzceļš tika dibināts 1919. gadā.

Gluži pretī “KB” Bed&Breakfast viesnīcai atradās T/C “Barona Centrs”, kurš šobrīd piedāvā pilnīgi visu nepieciešamo – lielveikalu “Rimi”, solāriju, apģērbu un apavu remontu, ķīmisko tīrītavu, aptieku, ziedu salonu un citus daudzus un dažādus veikalus.

Tirdzniecības centra “Barona Centrs” 3. stāvā atrodas fitnesa klubs “Atlētika”, kurš gaida ikvienu apmeklētāju katru dienu (pirmdienās – piektdienās no plkst. 7:00 līdz 23:00, sestdienās – svētdienās no plkst. 9:00 līdz 21:00).

Salīdzinoši tuvu no “KB” Bed&Breakfast viesnīcas atradās arī veikals “Maxima”. “Maximas” vispārēja attīstība Latvijā aizsākās 2001. gadā. Laikam ejot, šis uzņēmums šo gadu gaitā ir kļuvis par vienu no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā un lielāko uzņēmumu Baltijā.

Kā zināms, “KB” Bed&Breakfast viesnīca atradās ļoti tuvu no Rīgas Vecpilsētas. Ja Tev ir interese uzzināt kaut ko vairāk par Vecrīgu, tad ieskaties http://www.casablanca.lv/2016/06/14/vecriga-casablanca-atrasanas-vieta/. Šeit Tu varēsi atrast informāciju par Vecpilsētas vēsturi, tās ēkām un laukumiem.

Vienas minūtes attālumā ar kājām no “KB” Bed&Breakfast viesnīcas atradās restorāns “Čemodāns”, kas pastāv vēl šobrīd. Šajā restorānā ir patīkama atmosfēra un bagātīga ēdienkarte (latviešu, spāņu, itāļu, portugāļu, franču iemīļotākie ēdieni). Klientu atsauksmes par šo restorānu ir ļoti labas.

Restorāns savus apmeklētājus gaida katru dienu no plkst. 12:00 līdz pat 23:00. Salīdzinot ar citiem restorāniem, “Čemodāna” ēdienu cenas ir pieņemamas, lai garšīgi paēstu.

Pavisam netālu no“KB” Bed&Breakfast viesnīcas atrodas spēļu zāle “Fenikss”. Fenikss ir viens no vadošajiem azartspēļu uzņēmumiem Latvijā. Pirmā spēļu zāle “Fenikss” tika atvērta apmeklētājiem 2000. gadā. Līdz mūsdienām Fenikss ir ļoti strauji attīstījusies.

Fenikss saviem apmeklētājiem piedāvā kvalitatīvas un mūsdienīgas izklaides iespējas, nevainojamu atpūtu un patīkamu atmosfēru, pateicoties jaunākajiem spēļu automātiem. Spēļu zālēs ir ierīkoti bāri, kuri piedāvā gan alkoholiskos dzērienus, gan bezalkoholiskos dzērienus, gan arī dažādas uzkodas, tādējādi sniedzot pakalpojumus, kas ir piemēroti ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām.

Ikvienai sievietei bija svarīgi zināt, vai “KB” Bed&Breakfast viesnīcas tuvumā atradās kosmētikas tirgotājs “Drogas”. Protams! Šis tirgotājs (veikals) atradās dažu minūšu gājienā ar kājām no viesnīcas. Drogas ir uzņēmums, kas Latvijā pirmo reizi tika atvērts 1993. gada decembrī. Šeit tiek pārdotas visdažādākās kosmētikas preces (skropstu tušas, acu ēnas, lūpu krāsas u.c.). Arī Drogas līdz mūsdienām ir ļoti strauji attīstījušās; uzņēmumā šobrīd strādā apmēram 1300 darbinieku.

5 minūšu attālumā no “KB” Bed&Breakfast viesnīcas atradās peldbaseins, precīzāk, Bruņinieku ielā 24a. Šeit sastopams lielais peldbaseins (domāts tādiem, kas māk peldēt) un mazais peldbaseins (maziem bērniem).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *