“KB” Bed&Breakfast viesnīca

“KB” Bed&Breakfast viesnīca (saīsinājumā “KB” B&B) bija viena no savulaik iecienītākajām un populārākajām viesnīcām Latvijas galvaspilsētas Rīgas centrā. Tā atradās vēsturiskajā Art Nouveauēkā, kas tika celta 1910. gadā, Krišjāņa Barona un Ģertrūdes ielas krustojumā.

Viesnīcas precīzāka(juridiskā) adrese: Krišjāņa Barona iela 37, Rīga, LV – 1011.

Kā jau tika minēts, “KB” Bed&Breakfast viesnīca bija iecienīta Rīgas centrā, jo tā atradās apmēram 10 minūšu attālumā ar kājām vai 3 tramvaju pieturu (6 un 11 numurs) attālumā no Rīgas Dzelzceļa stacijas un skaistās Vecpilsētas (Vecrīgas).

Viesnīcas istabas bija izremontētas (atjaunotas), un tās tika gaumīgi dekorētas ar koka mēbelēm, kā arī aprīkotas ar kabeļtelevīziju un dušu.

Tā kā “KB” Bed&Breakfastviesnīca atradās Rīgas darījumu un kultūras centrā, tad lielveikali, mazāki veikali, kafejnīcas, āra kafejnīcas, restorāni, fitnesa centri, apsargājamās autostāvvietas, naktsklubi (uzzini kaut ko jaunu par kādreizējiem populārajiem naktsklubiem šeit – “EdHardyClub” un “Casablanca”), transports un citi dažādi labumi un pakalpojumi bija pieejami pavisam tuvu.

Šajā viesnīcā varēja atpūsties gan ģimenes (vecāki ar bērniem), gan draugi, lai uzrīkotu nelielas ballītes, gan arī ārzemnieki un citi ceļotāji.

Viesnīcas pakalpojumu cenas par numuriņiem bija šādas: vienvietīgs numurs maksāja 23,00 – 29,00 eiro; divvietīgs numurs toties maksāja 25,00 – 32,00 eiro; trīsvietīgs numurs maksāja 19,00 – 34,00 eiro; četrvietīgs numurs toties maksāja 32,00–39 eiro. Viesnīcā tika piedāvāta arī lielā studija ar virtuvi un terasi, sākot no 49,00 eiro, kā arī apartamenti, sākot no 130,00 eiro. Visas šīs iepriekš aprakstītās cenas ietvēra brokastis, pieeju interneta tīklam un arī PVN.

Daudzi šo pieeju internetam izmantoja savām vajadzībām, piemēram, lai iepirktos populārajā interneta veikalā eBay (ja vēlies uzzināt visu par eBay, tad ieskaties www.ebayforums.lv, kurā visa informācija ir pieejama latviešu valodā), kā arī lai pasēdētu draugiem.lv, facebook.com, dažādos ziņu portālos u.c.

“KB” Bed&Breakfast viesnīca bija izbūvēta Art Nouveauēkas piektajā stāvā. Trūkums bija tas, ka šeit nebija iebūvēts lifts – tas nozīmēja tikai to, ka, lai nokļūtu piektajā stāvā, bija jādodas pa kāpnēm uz augšu ar visiem smagajiem koferiem. Tāpēc vien daudzi tūristi labprāt devās uz citām viesnīcām.

Atsauksmes par šo viesnīcu no dažādiem ārzemniekiem bija dažādas – citi bija ļoti apmierināti pilnīgi ar visu (ar cenām, ar apkalpošanu, ar ēdināšanu u.c.; citi pat uzskatīja par labāko viesnīcu visā Baltijā), toties citiem bija pretenzijas (pret ēdināšanu, īpaši brokastīm, pret apkalpojošo personālu u.c.), bet tā tas vienmēr un visur būs, jo nekad nebūs tā, ka visiem viss 100% patiks.

Ikvienam šajā viesnīcā tika piedāvāta ļoti augsta kvalitāte, mājīga uzņemšana un pieņemamas un saprātīgas cenas, tā kā nebija jāveic populārie ātrie aizdevumi, lai apmestos un atpūstos šajā “KB” Bed&Breakfast viesnīcā.

Neskatoties uz to, ka šī viesnīca savu darbību ir pārtraukusi, ikvienam tiek piedāvātas dažādas iespējas apmesties arī citās viesnīcās, jo Rīgā tādas ir diezgan daudz. Ja tomēr tu neesi Rīgā, bet esi kaut kur citur, piemēram, Jūrmalā, tad varam piedāvāt apmesties un pie reizes atpūsties arī Jūrmalas populārajā SPA viesnīcā “Pegasa pils”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *